Brillant Home Yatak Örtüleri 2015

Size özel bir yaşam alanının en önemli süsü olan yatak örtüleriniz 2015’iyle beraber Brillant Home sayesinde yepyeni model ve desenlerle yeniden canlanacak. Hayatınızın kalitesini belirleyen bir dünya olan yatak odalarınız Brillant Home’un birbirinden güzel ve özel yatak örtüleri ile size kendinizi daha iyi hissettirecek.

Brillant Yatak Örtüsu Modelleri

Markanın 2015 ye özel hazırladığı yatak örtüsü koleksiyonu ile yatak odalarınızı sürekli kullanım alanına çevirmeyi düşünebilir ve bu güzelliğe tüm yakınlarınızı tanık yapmak isteyebilirsiniz. Brillant Home 2015 de yatak örtülerine çok iddialı bir şıklık kazandıracak. Bu yatak örtülerini bir kez denedikten sonra başka hiçbir şeyi yataklarınıza layık görmeyeceksiniz.

Brillant Yatak Örtüleri

Yatak odalarınızda rüyalarınızda ki saray şıklığını 2015 de Brillant Home ile görebilirsiniz. Gösterişli modellerin ağırlıklı olarak soft renklerle buluştuğu koleksiyonda koyu renklerin derin gizemi de yer alacak. Renkli ve spor modellerin çok nadir göze çarptığı koleksiyon ağırlığı olan bir tarz sergiliyor. Gelinlik eteklerini andıran Brillant Home 2015 yatak örtülerinin etekleri de zeminle eşit hizada gözükecek. Kat kat tüllerin, tüylerin ve dantellerin birbiriyle yarıştığı örtüleri göz alıcı yastıklar tamamlayacak. Natalia, tamara, violet, salvia, morena, rosalina, lilianna, maria, lara, miranda, isadora, gloria, karina, clara, elegant, dorma, brony, alize, amelia, clara ve duru seçeneklerini Brillant Home mağazalarında 2015 yılı boyunca bulabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir