Bosch Inverter Klimalar

Hayatınızı kolaylaştıran marka Bosch, ev aletleri koleksiyonuna bir yenisi daha ekledi. Bosch inverter B1ZMA/18905 adını verdikleri klima iyonizer özelliği sayesinde diğer benzer ürünlere göre hijyen kriterlerini daha üst seviyede tutuyor. A enerji tasarrufuyla birlikte rakiplerinden büyük bir farkla ayrılan ürün size konforlu bir yaz vaat ediyor. Ar-ge çalışmalarının bir sonucu olan iyonizer teknolojisinde pozitif ve negatif iyon molekülleri üretiliyor.

Bosch Inverter Klimalar

Bosch Inverter Klimalar

Bir araya gelerek yük enerji oluşmasını sağlayan bu moleküller bakterilerin yok olmasını sağlayan yüksek enerji ortaya çıkarıyor. Sigara, bakteri, polen ve virüs gibi faktörlerden kirlenen kirli havayı Bosch inverter klima temiz ve ferah bir havaya çeviriyor.  Klimada bulunan 3M Haf filtre ise partikülleri bile tutarak iyonizer sistemi ile birlikte çalışarak temiz havanın verimliliğini arttırıyor.

Bosch B1ZMA/18905 Inverter Klima

Bosch B1ZMA/18905 Inverter Klima

Ürünün üstün teknolojisini kanıtlayan otomatik iç temizleme sistemi self- cleaning ile Bosch inverter klima bakterilere karşı her daim mücadelesini sürdürüyor. Akıllı kumanda üzerindeki tuşuna soğutma işleminden sonra bastıktan sonra iç ünitede ki fan otomatik olarak o bölgeyi 16 dakika boyunca temizliyor. Bu işlem sayesinde kuru kalarak içeride ki bakteri ve mantarların üremesini engelleyerek hep temiz kalmasını sağlıyor. İlk olmasını sağlayan özelliklerden biri olan akıllı kumanda üzerinde ki follow me tuşu ile bulunduğu yerin ısısını sürekli ölçerek kızılötesi ışınları sayesinde kurduğu temasla odanın farklı bölgelerinde ki ısıdan haberdar olabiliyor. Kumandası bu sinyali 3’er dakika aralıklarla klimaya gönderiyor ve yaklaşık 7 metreye kadar devrede kalabiliyor. 7 dakika içinde herhangi bir sinyal almadığında ise kullanıcıyı da uyararak otomatik olarak kendiliğinden kapanıyor.

Bosch B1ZMA/18905 Inverter Klima Fiyatı ise 2440 TL ile 2700 TL arasinda degisiklik gostermekte.

Etiketler:
3 Yorum
 1. inverter klima says:

  Anladığım kadarıyla oda sıcaklığı set değerine kısa sürede ulaşıyor cihaz kendini kapatıyor yada en min. değerde tutuyor. Kontrol ettiğinizde cihazın termostat çıkış süresinin uzun olduğunu göreceksiniz. Eğer cihazınız rejim değer süresinde çalışırsa klimanızın üfleme ısısı set değeri yada set değeri + 2 yada 3 derecedir. Kolay gelsin.

  • admin says:

   tesekkurler bilgilendirme icin…

 2. Merve says:

  evet, inverter klima nickli arkadaşın dediği çok doğru, biz de staj yaparken klimaların bu özelliklerini müşterilerimize anlatıyorduk

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir