Bosch Glass Edition NoFrost Kombi Buzdolabı

Her zamanki gibi yeni ve çevre dostu teknolojiler Bosch’tan gelmeye devam ediyor. Bosch’un tasarruflu ve sağlıklı buzdolabı Bosch Glass Edition NoFrost, HydroFresh ve ChillerBox teknolojilerini kullanarak gıdaların ömrünü iki kat daha fazla uzattı.

Bosch Glass Edition NoFrost Kombi Buzdolabı Resimi

HydroFresh Çekmecesi: sebze ve meyvelerin diğer buz dolaplara göre iki kat daha fazla korunmasını sağlıyor. Neredeyse 2 aya yakın bir süre meyvelerin tazeliğini koruduğunu görebilirsiniz. HydroFresh Çekmecesinin manuel sürgü sistemi sebze ve meyvelerin hava ile temasını engelleyerek korumayı arttırıyor ayrıca çekmecenin dalgalı taban yapısı da sebze ve meyvelerin zemine olan temasını azaltıyor.

Bosch Glass Edition NoFrost Kombi buzdolaplarında kullanılan HydroFresh teknolojisi, sebze ve meyvelerin nem, vitamin ve mineral değerlerinin korunarak uzun süre ilk günki tazeliğinde kalmasını sağlıyor.

ChillerBox Çekmecesi: et ve et ürünlerinin sağlığını koruması için saklama koşulunun çok iyi olması gerekir. Bosch Glass Edition NoFrost Kombi buzdolaplarının HydroFresh çekmecesi her çeşit et ve et ürününün daha uzun süre sağlığını korumasını sağlar.

Çevre Dostu ve Tasarruflu

Çevre ve sağlık dostu teknolojileriyle yeni nesil buzdolabı Bosch Glass Edition NoFrost, A++ enerji sınıfı özelliği ile önemli oranda enerji tasarrufu sağlıyor. A enerji sınıfı buzdolaplarına oranla %40 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan Bosch Glass Edition NoFrost Kombi buzdolapları ile bütçenizi koruyabilirsiniz.

Etiketler:
1 Yorum
  1. gülden says:

    dolabı en çok kullandığım nokta sebze ve meyve olayı.bunun içinde yeterli alan yaratılmış

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir