Beyaz Camın Büyüsü

Bazılarımız az bazılarımız çok ama sonuç itibariyle hepimiz televizyonda yayınlanan dizileri takip ediyoruz öyle değil mi? Sevdiğimiz oyuncu için, dizinin konusunu beğendiğimiz için ya da çok farklı bir elektrik yakaladığımız için dizileri bir şekilde takip ediyoruz. Peki, beyaz camda izlediğimiz tüm diziler bizim bu özverimizi karşılar nitelikte mi? Maalesef değil yani hepsini aynı kefeye koymamakla birlikte her birinin kalite standardının aynı olduğunu söyleyemeyiz.

beyaz camın büyüsü

beyaz camın büyüsü

Bir Diziyi İzlenir Yapmak için Neye İhtiyaç Vardır?

Her birinin ardında tartışmasız saygı duyulacak emekler vardır, mutlaka uzman bir ekip tarafından hazırlanmıştır ancak bazı durumlarda teknik ekipten daha fazlasına ihtiyaç vardır. Mesela profesyonelce kaleme alınmış bir senaryoya, başarılı bir casta, konuyu tam yansıtan mekânlara ve son yıllarda en az dizilerin kendisi kadar dikkat çeken stil danışmanlarına ihtiyaç vardır.

televizyon bağımlılığı

televizyon bağımlılığı

Bir dizinin uzun soluklu olması ve en azından iki sezon devam edebilmesi için tüm unsurların bir araya gelmesi önemlidir. Böyle başarılı bir prodüksiyonu aynı oranda başarılı olan oyunculara emanet ettiğinizde artık seyirciyle buluşmak için önünüzde hiçbir engel kalmamıştır ve takdir artık seyircinindir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir