Bellona Vega Midi Oturma Grubu

Giyim sektöründe olduğu gibi mobilya sektöründe de kahverengi oldukça fazla kullanılmakta ve beğeni almaktadır. Bellona mobilya tasarımcıları ve üreticileri kahverengi hayranlarını düşünerek ürettikleri lüks koltuk takımını salonlarınız da ve oturma odalarınız da rahatlık ile kullanabilir, evlerinize hoş bir görünüm katabilirsiniz.

Bellona Vega Midi Koltuk Takımı ve Oturma Grubu

Bellona Vega Midi Koltuk Takımı ve Oturma Grubu

Bellona tarafından üretilen ve ismi Vega Midi Lüks Koltuk Takımı olan bu kahverengi takımda bir adet 3lü kanepe, 2 adet tekli koltuk ve bir adet 2li koltuk bulunmaktadır. Fiyat listesine göz gezdirecek olursak takım olarak sadece 2 milyar TL’ye satıldığını görmekteyiz. Takım olarak alabileceğiniz Vega midi lüks koltuk takımını tek tek de satın alabilmektesiniz.

Salon ve oturma odalarında rahatlık ile kullanabileceğiniz Vega midi koltuk takımının kendine ait 1 sehpası bulunmaktadır. Klasik renk hayranlarının vazgeçemeyeceği takımlar arasında yerini alan ürün, Bellona Mobilya mağazalarında en çok ilgiyi gören modeller arasında yer almaktadır. Uygun fiyatları ve kaliteli malzemesi ile evleriniz de özgün bir görünüm sağlamak istiyorsanız bu mobilyayı tercih edebilirsiniz.

Etiketler:
1 Yorum
  1. Yasin Canbaş says:

    Iyi akşamlar
    Ben bu istikbal Bellona Koltuk Takımından sadece 1 tane yastık istiyorum.
    Acaba fiyatı nekadar ve kargo olarak nekadar tutar Almanya için?

    Canbaş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir