Bellona Ramazan Fırsatları

Bellona, Ramazan ayına özel süper kampanyalarla tüketicilerini mutlu ediyor. Eğer mutfak masa sandalye takımına ihtiyacınız varsa ya da iftar davetleri verecekseniz Bellona Ramazan fırsatlarını sakın kaçırmayın. 31 Ağustos 2015 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya da birçok masa sandalye takımını uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bellona Mobilya Sandalye Modelleri

Bolero Masa Sandalye Takımı

Yeşil, turuncu, kırmızı ve beyaz renkleri ve yuvarlak masa tasarımı ile Bolero masa sandalye takımı mutfaklar için modern bir seçim olabilir.

Ritim Masa Sandalye Takımı

Siyah, kırmızı, krem ve beyaz renklerdeki Ritim masa sandalye takımı, üzeri desenli ve dikdörtgen şekli ile hem kullanışlı hem de farklı bir takım olma özelliğini taşıyor.

Bellona Mobilya Sandalye Katalog

Fermo Masa Sandalye Takımı

Cam masa, metal ayaklar ve beyaz sıra dışı sandalye tasarımıyla Fermo masa sandalye takımı, dekorasyonda farklılığı sevenler için şık bir alternatif olabilir.

İmaj Masa Sandalye Takımı

Tamamen siyah renk ve metal ayaklar kullanılarak tasarlanan İmaj masa sandalye takımı ile mekanlarda belirgin kontrastlar yaratılabilir.

Remix Masa Sandalye Takımı

Siyah ve beyaz renk alternatifiyle tasarlanan Remix masa sandalye takımının desenleri ve renkleri hem şık hem de çok kullanışlı bir tasarım.

Avensis Masa Sandalye Takımı

Cam masa, metal ayalar ve beyaz rengin şıklığı ve sandalyeleri kıvrımlı yapısı ile Avensis masa sandalye takımı hem modern hem de farklı bir seçim olabilir.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir