Bellona Monet Koltuk Takımı

Şık görünüm ve estetiğin buluştuğu Bellona Monet koltuk takımları, sadeliği ve klasik renkleri ile herkesin beğenisini toplamayı başardı. Klasik renklerin modasının hiçbir zaman geçmeyeceği düşüncesi hakimken Bellona markasının üretmiş olduğu hoş koltuk takımı evlerin oldukça şık görünmesini sağlayacak. Bellona mobilya üreticilerinin tasarımlarından biri olan Monet koltuk takımı, satılmaya başlandigindan beri oldukça begeni kazandi.

Bellona Oturma Grupları Monet Koltuk Takımı

Bellona Oturma Grupları Monet Koltuk Takımı

2 adet tekli koltuk, 2 li koltuk ve 3 lü kanepeden oluşmakta olan Bellona Monet koltuk takımı, uygun fiyatları ile de kişilerinde evlerinde tercih ettiği ürünler olmaktadır. Dekorasyon unsurlarının oldukça yansıtılmış olduğu Bellona Monet koltuk takımlarının üzerinde bulunan motifler, tüm evlere uyacak güzellikte ve estetiktedir.

Bellona Monet 2'li Koltuk

Bellona Monet 2’li Koltuk

Ev dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan mobilyaların görünümü kadar sağlamlığı da ön plandadır. Ahşap malzemesi ile üretilen Bellona Oturma Grubu Monet koltuk takımı, yıllarca kullanabileceğiniz ürünlerden biridir. Cozy – Krem kumaştan üretilen Monet koltuk takımı, oturma odalarınızın oldukça ferah ve güzel görünmesini sağlayacak, oturdukça içinizin açılmasına katkı sağlayacaktır.

Etiketler:
1 Yorum
  1. mehmet ceviz says:

    önümüzdeki ay dünya evine gireceğim hayırlısıyla bellonanın bu modeline showroom da baktım test ettim ve aldım benim için sade ve rahat olması önemliydi ürün bu iki özelliğide taşıyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir