Bellona Mobilya Çeşitleri

Mobilya sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan Bellona, Kayseri merkezli olarak önce ulusal çapta başarıya ulaşmış ve arından uluslararası açılımlar ile gelişimine devam etmiş bir firma olarak mobilya çeşitlerini genişletmeye devam ediyor.

Ülkemizin mobilya sektöründeki övünç kaynaklarından olan Bellona Mobilya, gerek Türk toplumunun gerekse yurt dışı satışlarıyla diğer milletlerin beklentilerine cevap veren Bellona mobilya çeşitleri ile öne çıkıyor. Tasarım editörleri, yerel ezgilerin motiflerde yer alması konusunda oldukça titiz davranıyor.

bellona oturma odası

bellona oturma odası

Koyu renkler kullanmaktan kaçınan ve renklerin uyumu ile ortaya şaheserler çıkaran Bellona mobilya çeşitleri, sizin de ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir potansiyel ile karşımıza çıkıyor. Her yıl Bellona Mobilya Çeşitleri Kataloğu yenilemesine giden Bellona, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni süprizleri ve farklı açılımları ile estetik bir görünüm kazandırıyor mobilyalarımıza…

bellona yemek odası

bellona yemek odası

Mobilyalar için kullanılan kaplama malzemesinin kalitesinin üst düzey olması gerekliliğinin farkında olan Bellona, kozmetik ürünler kullanmak üzere titizlikle sakındığımız cildimize zarar vermeyecek hammadeleri bu yıl da tercih etmiş görünüyor.

Birey sağlığı açısından hijyenik ve konforlu mobilya üretimi gerçekten çok önemlidir ve bu konforu bellona mobilya çeşitleri arasında görmek hiç de zor değil diyebiliriz.

Bellona halı

Bellona halı

Mobilya çeşitleri olarak geniş bir yelpazeye sahip olan Bellona mobilya, mobilya kaplama ürünü olarak bu çeşidinde deri kaplamayı tercih ediyor. Başarılı dekoratif ögeler ile estetik bir görünümün yakalandığı bu mobilya çeşidinde, tekli iki koltuk aile büyükleri için ayrılmış görünüyor. Mobilya tasarımları, yanlarına işlenmiş güzel görünümlü Swarowski taşlar ile tamamlanıyor ve evin durağan görünümüne 2 rengin tonları ile hareketlilik getiriliyor…

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir