İstikbal Bebek Koltuk Modelleri


İstikbal mobilya 2000′li yılların başında değiştirdiği satış konseptinde oldukça başarılı olmuş durumda. Sadece oturma odası ve salon takımları üretmek yerine müşterinin talep ettiği farklı ürünleri İstikbal mobilya kalitesi ile üreten firma, bu sayede farklı tüketici gruplarına da ulaşmayı başarmış durumda. Özellikle çocuk konseptli ürünler üzerinde duran İstikbal mobilya, çocuk halılarından bebek koltuklarına kadar çok farklı alanlarda beğeni ile izlenen ürünler üretiyor.

İstikbal Mobilya Bebek Koltukları ve Isimleri

İstikbal Mobilya Bebek Koltukları ve Isimleri

İstikbal mobilya bebek koltukları oldukça rahat ve kullanışlı. Koltuklar çocukların sadece odasında bir görüntü olarak kullanmak yerine üstünde saatlerini geçirecekleri ürünler. Koltuk deseni olarak çocukların çok sevdiği çizgi film karakterlerinin küçüklük hallerine yer verilmiş durumda. Bugs Bunny koltuk, Tweety koltuk, Lola Bunny koltuk ve Road Runner koltuk çocukların en sevdiği ürünler olarak dikkat çekiyor. Ayrıca bebek koltukları konseptine yeni katılan fonksiyonel bebek kanepesi de bebeklerin hem oyun oynayabileceği hem de uyuyabileceği çok amaçlı bir ürün. Küçük bebekler için üretilen Zoo bebek koltukları da farklı karakterleri ile bebeklerin çok sevdiği ürünler.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>