Koçtaş Banyo Dolapları 2012


Banyolar, hijyene en çok dikkat edilmesi gereken mekânların başında gelir. Nemli ortamı dolayısıyla da banyolarda kişisel bakım ürünlerinden havlu ve bornoza kadar pek çok malzemenin iyi muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ayrıca genellikle dar olan banyolarda yerden tasarruf için de banyo dolaplarına büyük ihtiyaç duyulur.

Koçtaş Banyo Dolapları 2012

Koçtaş Banyo Dolapları 2012

Koçtaş, ev dekorasyonunda olduğu gibi banyo dekorasyonunda da kaliteli markaların uzun ömür ve şık tasarımlarını tüketici ile buluşturuyor. Koçtaş banyo dolapları, çok farklı model seçeneklerinden oluşmaktadır. Kalitesi ve güvenirliği ile banyo dolaplarında isim yapmış birçok marka Koçtaş ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor.

Koçtaş Banyo Dolabı Modelleri 2012

Koçtaş Banyo Dolabı Modelleri 2012

Koçtaş banyo dolabı modelleri hem Koçtaş garantisi ile satışa sunulmakta hem de yerinde montaj hizmeti ile tüketiciye ulaştırılmaktadır. Koçtaş banyo dolaplarının her biri modern ve estetik bir görünüme sahiptir.

Koçtaş 2012 Banyo Dolap Modelleri

Koçtaş 2012 Banyo Dolap Modelleri

Dar olan banyolar düşünülerek derinlik katması bakımından Koçtaş banyo dolaplarında aynalı tasarımlar daha çok tercih edilmiş. Farklı ölçülere ve dizaynlara sahip yüzlerce banyo dolabı Koçtaş ürün yelpazesi içerisinde ekonomik fiyat ile satışa sunuluyor.

2012 Koçtaş Banyo Dolapları

2012 Koçtaş Banyo Dolapları

Satışa sunulan Koçtaş banyo dolabı model isimleri Orka, Arsan, Deniz, Petek, Verte, Flat, Ares, Seyhan, Terra, Vitra, Neomarine, Tuna ve Pamukkale markalarının imzalarını taşımaktadır.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>