Balkon için Aplik Fener Modelleri

Evinizin tüm görkemini yansıtabileceğiniz birtakım dekoratif ürünler vardır. Bu ürünler aynı zamanda işlevsel bir niteliğe de sahiptir. Genel olarak aydınlatma ürünleri kategorisinde bulabileceğiniz bu tasarımları yalnızca evinizin içinde değil, dış mekanlarınızı aydınlatmak için de özenle seçersiniz.

balkon için aplik fener modelleri

balkon için aplik fener modelleri

Hem balkonlarda hem de bahçelerde gayet şık bir görüntü sunan dış mekan aplik modelleri, olumsuz hava koşullarına dayanıklı olmalarının yanı sıra şık görüntüleriyle de dikkat çeker. Ayrıca uzun yıllar dayanıklı olmalarına karşın çok da özel bakım gerektirmezler. Eğer oksitlenen bir malzeme ile üretilmemişse, bunları yalnızca arada bir silmeniz yeterlidir.

Bahçe için Dış Mekan Aplikleri

Yalnızca balkonlarda değil, bahçe duvarlarında da çok zarif ve şık duran dış mekan fener aplikleri, özellikle düşük watt’lı ampuller kullanıldığı zaman ortama egzotik bir hava katar. Bunları tabii ki balkonlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

bahçe için aplik fener modelleri

bahçe için aplik fener modelleri

Çok parlak olmayan ampuller ile aydınlatma sağladığınızda, dışarıdan bakan gözler tarafından belli belirsiz bir siluet olarak görünürsünüz. Ayrıca siz de loş ışıklı bir ortamda gözlerinizi yormadan, mekanlarınızın keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

1 Yorum
  1. Hakan özsu says:

    Bu ürünü almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir