Avize Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Avize birçok ev sahibinin oturma odası, salon ya da mutfağı için tercih ettiği en baş ürünlerden bir tanesidir.  Onlarca model ve çeşit avize içinden eviniz için en uygun olanının seçimini yapmak zor olabilir.

avize modelleri

avize modelleri

İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için evinize avize satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan söz edeceğiz.

Avize Seçiminde Dikkat!

Eğer avizede metal bir kısım var ise çelik ya da paslanmaz olmasına özen gösterin. Yoksa nem, rutubet ya da temizlik gibi nedenlerle bu kısım paslanabilir.

modern avizeleri

modern avizeleri

Üzerinde bir aksesuarı varsa bunun iyice sabitlenmiş olmasına da dikkat etmeniz gerek. Avize satın alırken mutlaka ve mutlaka faturasını alın. Ek olarak belirtmek gereken bir diğer husus ise satın aldığınız avizenin garanti belgesinin olmasıdır.

özel tasarım avize

özel tasarım avize

Eğer taşlı bir avize alacaksanız taşlarının birinci sınıf kalitede kristal olmasına özen verin. Ayrıca satın alacağınız avizeyi kullanacağınız yeri düşünerek tercih etmelisiniz.

salon avize modelleri

salon avize modelleri

O mekanı aydınlatabilme derecesini iyi hesaplamalısınız.  Bu gibi hususlara dikkat ederek avize satın almanızı öneririz. Aksi takdirde sorun yaşayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir