2015’de Perdeler Renkleniyor

Bundan evvel perdelerimiz tek ve açık renk olarak kullanımdayken mobilyalarımız renkli desenler taşıyordu. Canlı ve renkli mobilyalar yaşadığımız yılların trendleri arasında hala yerini korusa da dekorasyon trendleri artık değişim gösteriyor.

Firmalar büyük renk seçim kataloglarını mobilyalardan sıyırıp, perdeler için sunuyorlar. Mobilyalarımız gün geçtikçe sadeleşiyor. Deri kaplama oturma takımlarımız kahve krem ve siyah gibi ağır tonları alırken renkli ve canlı perdeler pencereleri süslüyor.

renkli perdeler

Ev içi mekan dekorasyonlarında önem kazanan beyaz modası, insanlarımızn hizmetine sunulurken beyazın büyüsüne renk katmak için renkli perdeler ve canlı tasarımlar tekrar kullanılıyor.

Modern tasarımların sade olması konusunda kapıldığımız yanlış fikirleri yıkmaya çalışan firmalar, hem modern hem dinamik hem de renkli tasarımlarla müşteri memnuniyetini yakalamaya çalışıyor.

Koyu renkli güneşliklerin arasından onlara canlılık katmak için beyaz krem gibi renkler yerine altın sarısı, pembe, lila gibi tüller gözümüze çarpıyor.

Çelik gergi sistemleri ile pratik modern bir çizgiye kavuşan perdelerimiz artık kapalı olsalar bile, gün ışığını almadıkları halde ,sizler için evinizi renklendirebilirler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir