2015 Trendlerinde Yatak Örtüsü Modelleri

2015 yatak örtüsü modelleri oldukça renkli ve yılın cıvıl cıvıl modasına uyan ürünler. Eski yıllarda gördüğümüz tek düze yatak örtülerinin yerini artık çok renkli ve yatak odasına ilk girildiğinde fark edilen örtü tipleri almış durumda. Ayrıca yeni tip örtüler artık zor durumlarda battaniye olarak da kullanılabiliyor. Özel bir maddeden üretilen bu tip yatak örtüleri oldukça hafif ve serin tutmayı başarıyor.

Bordeaux Design Muhteşem Yüzyıl Yatak Ortuleri

Bordeaux Design Muhteşem Yüzyıl Yatak Ortuleri

Ayrıca 2015 yılında dizilerin etkisi ile Osmanlı tarzı yatak örtüleri de moda. Şatafatlı ve yere kadar uzanan yatak örtülerinde Bordeaux Design markasi adi altinda Boğaziçi, Çemberlitaş, Roze gibi ünlü modeller kullanılmış durumda. Bu tip yatak örtüleri daha çok orta yaş üstü insanlar tarafından kullanılıyor çünkü renkleri oldukça koyu ve sadece klasik dekorasyonlara uyabilecek bir tarzları var.

Bordeaux Design yatak örtü modelleri

Bordeaux Design yatak örtü modelleri

Ayrıca bu tip yatak örtüleri oldukça narin ve saklanması zor. Çoğunlukla özel kılıflarında saklanmaları gerekiyor ve gereğinden fazla yer kaplıyorlar. Ancak yatak odalarında zarafete yer açmak isteyenler için Bordeaux Design Muhteşem Yüzyıl Osmanlı yatak örtüleri vazgeçilmez bir dekorasyon malzemesi.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir