2015 En Güzel Davetiye Modelleri

Özel günlerimizde düğün, nişan veya sünnet törenlerinde bu günümüzü sevdiğimiz dostlarımız, aile fertleri ve arkadaşlarımızla bir araya gelerek kutlamak bize apayrı bir mutluluk verir. Bu mutluluğu sağlayabilmek için onları bu özel günlerimizden haberdar etmemiz lazım ve bunu da davetiye sayesinde yaparız. Hangi tören için hazırlanıyorsak davetiyeleri basan yerlere giderek bütçemize uygun davetiye örneklerini bize gösterilen kataloglardan bakıp seçerek kaç adet istiyorsak siparişini veririz. İstanbul’da davetiye işiyle uğraşan birçok firma mevcut biz bunlardan kendimize uygun bulduğumuz kaliteli işler çıkaran bir tanesini gerek internetten araştırarak ya da arkadaş tavsiyesi ile giderek kaç adet davetiye istiyorsak basmalarını rica ederiz.

Sünnet Düğün Davetiyeleri

SÜNNET DÜĞÜNÜ DAVETİYELERİ

Sünnet davetiyeleri genellikle eğlenceli tarzda resim ve yazılarla olanlardan tercih edilir ki hem sünnet olacak minikler heveslensin hem de ileri dönemler için yüzlerde gülümseme bırakacak bir anı olsun diye. Bu tarz düğün davetiyesi seçerken hazır olan modellerin yanı sıra kendinizin hazırlamış olduğunuz güzel yazıları da kartın içine yazdırarak kendinize özel kişiselleştirilmiş davetiyeler hazırlatabilirsiniz. Hatta resim çizme yeteneğine sahipseniz davetiyelerin kapak kısımları için kendi çizdiğiniz resimleri kullanarak orijinal bir model elde etmiş olursunuz. Ama illaki böyle olacak diye bir şey yok bu gibi yetenekleriniz yoksa ya da vaktiniz kısıtlıysa düğün davetiyelerini hazır olanlardan seçerek kaç adet gerekiyorsa satın alabilirsiniz.

Düğün Davetiyeleri

DAVETİYELERİN DÜNÜ BUGÜNÜ

Eskiden düğün davetiyeleri genellikle kucağına damadı alan bir gelin resmiyle süslü espritüel davetiyelerden oluşmaktaydı ama günümüz davetiyelerinde yaratıcılık sınır tanımıyor. Her gün birbirinden ilginç ve göz alıcı davetiyelerle karşılaşarak şaşkınlığımız bir kat daha artıyor. Modern ve yenilikçi zihniyete sahip insanların zevklerine hitap edebilmek için bu işe gönül veren insanlar canla başla uğraşarak birbirinden dikkat çekici davetiye modelleri hazırlıyorlar. Bizde davetiye bakmaya gittiğimizde parası konusunda fikir beyan ederken bunlara verilen emeği göz ardı etmeden düşünüp ona göre yorum yapmalıyız. Her davetiye modeli çok özel tasarıma sahip olduğundan fiyatları da özelliklerine göre değişim göstermektedir ama herkes kendi bütçesine göre modeller bulabilir.

1 Yorum
  1. Emine says:

    Evde kızlarımla davetiye katlama hızlı teslim teşekkürler küçükçekmece istanbul

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir