2015 Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyolar, gün geçtikçe yıllar ilerledikçe artık daha görselliği ön plana çıkartılan, dekorasyonu önemsenen kullanım alanlarımız olmuştur. Görsel ve stilliğe önem verdiğimiz banyolarımızda, lavaboların yanı sıra ek olarak dolaplı aynalar eklenerek, daha güzel bir görünüme sahip bırakabilirsiniz. Dolaplı ve aynası olan lavabolarınız sayesinde, hem kullanışlı dolaplarda çeşitli banyo eşyalarınızı koyabilir hem de ayna sayesinde sabahleyin ne durumda olduğunuzu, gün içerisinde görüntünüzün nasıl olduğunu görebilirsiniz.

2015 Banyo Dekorasyon Fikirleri

2015 Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken tek kural, küçük ya da büyük banyolarınıza çok fazla eşya sığdırmaya çalışmamanızdır. Bu sayede daha rahat hareket edebilir, banyo ihtiyaçlarınızı çok daha kullanışlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

2015 Banyo Dekorasyon Trendleri

2015 Banyo Dekorasyon Trendleri

Bu yıl birbirinden farklı modellerle banyo modelleri yapılmakta olup, banyosunu yenilemek isteyenler için çeşitli renkler önerilmektedir. 2015 banyo dekorasyonları için siz de renk önerisi almak istiyorsanız; fayanslar için beyaz ile grinin karışımını kullanabilir, banyonuzda ki dolaplarınız için fayanslarınıza uygun beyaz renklerde ya da desenli beyaz tonlarda çeşitli tasarımlı dolaplar kullanabilirsiniz.

Eğer ki banyonuz ufak bir alandaysa, köşe alanlara uygun olan çeşitli lavabo takımlarını da önerebiliriz. Bu sayede daha verimli bir şekilde banyonuzda ki alanı kullanmış olacak, bu sayede dekorasyon ile banyonuzu daha keyifli bir hale getirmiş olacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir